_

Наша Продукція 

_

Паливні Пелети

Ефективний вид палива для опалення підприємств і приватних будинків

_

Наша Продукція Фасуєтся

В наступні види пакування

_
гл. стр. - 15 кг мешки (замена)

Поліетиленові мішки 15кг

Для невеликих котлів і пічок в приватних будинках і малих підприємствах. Для індивідуального використання

Фото № 3

Біг-Беги 1тн

Для великих котлів і котельних, для промислових и комунальних підприємств.

Виробництво і склади перебувають на території України у Київській і Житомирській областях. Наше місцезнаходження дозволяє нам мати якісну сировинну базу, так як ці дві області займають провідні позиції по деревообробці в Україні. Виробництва перебувають біля двох магістральних трас України: Київ-Чоп і Київ-Варшава, що відкривають нам прямий шлях до основних європейським споживачів альтернативного палива.

_

Замовити  Пелети

За найкращою ціною і на найвигідніших умовах

Все європейське опалювальне обладнання забезпечується технічними паспортами, що вказують параметри біопалива для досягнення максимально можливого ККД і эффективного функціонування. Нерідкі випадки, коли винуватцем виходу з ладу пелетних котлів був постачальник неякісного пелетного палива. Саме тому найпильнішу увагу споживачі звертають на якість деревних гранул.

Компанія «ФРІТАЙМ-2010» застосовує для пелетного виробництва екологічно чисту сировину, що постачається за договорами з державних лісових господарств України. Це дає нам можливість не тільки гарантувати стабільність якісних показників, а й давати гарантії стабільності поставляються обсягів продукції. Такий варіант співпраці зумовлює беззастережне виконання наших зобов’язань перед контрагентами.

Кожна випущена партія наших деревних гранул відповідає спеціально розробленим і затвердженим технічним умовам ТУ У 38.1-37406026-001: 2014, що робить наші пелети конкурентоспроможними як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Зольність наших пелет знаходиться в межах  1% , що підтверджується міжнародним сертифікатом якості ENplus A1 и A2 , що дозволяє їх використовувати  для опалення приватних будинків

Застосування деревних гранул компанії «ФРІТАЙМ-2010» гарантує відсутність таких явищ як зниження ККД, надлишкова кількість золи та засмічення димових труб.

  • Діаметр 6 мм;
  • Зольність до 1 %;
  • Вологість до 9%;
  • Насипна щільність - більше 600 кг/м3;
  • Механічна міцність – більше 98%;
  • Калорійність: більше 4,6 кВт*ч/кг

_

Переваги Пелет 

_

ЕКОЛОГІЧНО

Використання деревних паливних гранул в якості пального знижує концентрацію сірки в приміщеннях, приземному шарі повітря і в ґрунті поруч з будинком. А також збільшує термін служби котельного обладнання

ПРАКТИЧНО

Деревні пелети дуже компактні, тому зручні для зберігання і транспортування. Також виключена можливість самозаймання ,тому їх зручно та безбечно зберігати безпосередньо біля будинку. При довгому зберіганні не розкладаються та не втрачають своїх споживчих властивостей

ЭКОНОМІЧНО

Деревні паливні гранули при незначному об’ємі володіють високою енергоємністю. Для опалення будинку площею 150 кв. м протягом року потрібно лише 7,5 м3 деревних паливних гранул
_

Про компанію “ФРІТАЙМ-2010”

Хто ми такі?

 ТОВ «ФРІТАЙМ-2010» направляє свої зусилля для якнайшвидшого переходу українських споживачів теплової енергії на екологічно чисте та економічно вигідне паливо – пелети. Продаж паливних гранул в нашій країні тільки набирає обертів, з кожним роком все більша кількість наших співвітчизників переходить на нове обладнання, що дозволяє виробляти тепло і генерувати пар в процесі спалювання пелет.

Виробничий потенціал компанії почав формуватися в 2013 році з розширенням обсягів роботи двох заводів, що випускають до 10 000 тонн високоякісних паливних гранул на рік. Тільки одна з наших виробничих ліній дозволяє випускати протягом місяця 900 тонн деревних пелет.
Колектив підприємства веде копітку роботу по впровадженню нових технічних рішень, стежить за технологічними нововведеннями і регулярним оновленням техніки. Сучасне обладнання і високопрофесійний штат дають нам можливість випускати готовий продукт найвищої якості, що має всі необхідні документи (акти фізичних випробувань, сертифікати на обладнання, ліцензії, свідоцтва, технічні умови), які повністю відповідають суворим європейським нормам і вимогам найвибагливіших споживачів.