Паливні Брикети

Pini key
RUF
3

Брикети від «Солід Теплоенерго»

Цей вид палива називають ще Євродрова. Таку назву брикети отримали завдяки своїй рівній формі. Це екологічно чисте паливо, яке отримують шляхом пресування різних  деревних відходів. Також в брикети можуть додаватися недорогі і доступні компоненти на зразок соломи, торфу, багаторічної трави , тирси, лушпиння насіння, гречки і рису. Для спалювання брикетів підходять печі, каміни, котли та інше твердопаливне  обладнання.

Види брикетів.

Брикети поділяються на види залежно від форми, яку вони набувають після пресування. При цьому склад брикету не має значення. Отже, в залежності від форми розрізняють брикети:

● Піні-кей( Pini Kay). Це великі бруски, які мають прямокутну або шестикутну форму. Усередині кожного з брусків піні-кей знаходиться ділянка порожнечі з отворами по обидва боки брикету. Завдяки порожнечам поліпшується циркуляція повітря – збільшується ефективність процесу горіння. Щільність брикетів піні-кей коливається в межах від 1,08 до 1,40 г / см3.

●  RUF. Це брикети середнього розміру. Вони відрізняються компактною прямокутною формою у вигляді цегельного бруска і закругленими кутами. Часто можна зустріти такі брикети з торфу. Щільність цього твердого біопалива невелика – від 0,75 до 0,8 г / см3. Брикети RUF виділяють тепло навіть якщо немає відкритого вогню.

● Нестро( NESTRO) . Середньорозмірні брикети, схожі на брикети піні-кей, але без отвору всередині брикету.  Замість прямокутної вони мають циліндричну форму. Щільність – 1-1,15 г / см3.

Розрізняють ще брикети в залежності від матеріалу біопалива. На ринку вони представлені спресованими –  тирсою, соломою, торфом, лушпинням насіння, лушпинням гречки і рису і т.д. Від матеріалу відчутно залежить якість горіння біопалива та теплотворність брикетів.

Переваги в порівнянні з іншим паливом

Брикетне біопаливо має ряд незаперечних переваг над звичайними дровами та іншим паливом. Слід виділити наступні:

● Компактність. Для зберігання і перевезення не потрібно багато місця.

● Висока температура горіння. Досягається завдяки низькій вологості і високої щільності брикетів. За рахунок цього, теплотворність одного кілограма брикетів становить 4500-4900 ккал проти 2500-2700 ккал у дров при звичайній вологості.

● Низька ступінь засмічення димоходів. Дане паливо виділяє менше сажі, ніж звичайна деревина, а після спалювання залишається попелу набагато менше , ніж від  спалювання інших традиційних видів палива.

● Повна екологічність. У складі брикетів тільки натуральні речовини – відходи деревообробної та харчової промисловості. У них відсутня клей або будь-які інші хімічні домішки.

На вітчизняному ринку брикети стоять в рази більше, ніж звичайні дрова. Однак якщо врахувати всі переваги брикетів, то ми прийдемо до висновку, що в кінцевому рахунку покупець отримує більшу вигоду при виборі брикетів як палива.З  урахуванням кращої теплотворності 1 квт теплової енергії при використанні брикетів буде коштувати на кілька копійок дорожче. Але в той же час, якщо ми звернемо увагу на компактність цього біопалива, то зрозуміємо, що його транспортування буде коштувати дешевше. Додайте при цьому вже перераховані вище переваги євродров – різниця відчутна.

Основні параметри брикетів

З якого матеріалу не виготовлялися б брикети, всі вони мають кілька параметрів, які головним чином впливають на ефективність горіння. Мова йде про такі властивості:

● Вологість. У той час як вологість звичайних дров знаходиться в межах 25-30%, деякі види брикетів можуть похвалитися 5% вологості. Максимальна вологість брикет може досягати позначки всього 8%. Чим нижче вологість матеріалу, тим більше його тепловіддача.

● Щільність. За щільністю звичайна деревина поступається брикетам. Порівняйте: у тополі щільність – 0,4 г / см3, у дуба – 0,7 г / см3, в той час як брикети відрізняються щільністю 0,95-1,15 г / см3.

● Зольність. Цей параметр означає відсоток вмісту в брикетах низькоенергетичних або зовсім негорючих речовин.

● Теплотворність. Перераховані параметри в сумі формують теплотворну здатність палива. Брикети мають теплотворність в межах 4500-4900 ккал / кг.

Що ми пропонуємо

Компанія «Солід Теплоенерго» з травня 2019 р.  пропонує брикети високої якості типу RUF . У нас можна купити брикети в Києві за доступною ціною, так як наша компанія є виробником твердого біопалива. Наш товар відповідає всім стандартам і має сертифікати якості.