Про Компанію

Почему мы ?
_

ТОВ  «ФРІТАЙМ-2010» 

  ТОВ «Фрітайм – 2010» направляє свої зусилля для якнайшвидшого переходу українських споживачів теплової енергії на екологічно чисте та економічно вигідне паливо – пелети. Продаж паливних гранул в нашій країні тільки набирає обертів, з кожним роком все більша кількість наших співвітчизників переходить на нове обладнання, що дозволяє виробляти тепло і генерувати пар в процесі спалювання пелет.

Наша История
_

Історія Холдингу

Виробничий потенціал компанії почав формуватися в 2013 році з розширенням обсягів роботи двох заводів, що випускають до 10 000 тонн високоякісних паливних гранул на рік. Тільки одна з наших виробничих ліній дозволяє випускати протягом місяця 900 тонн деревних пелет.

Такі обсяги випуску деревних пелет роблять нашу  компанію великим гравцем на українському ринку паливних гранул. Висока якість нашої продукції (так само як і демократичність наших цін) оцінили і європейські споживачі – щорічно частка експорту наших пелет значно збільшується.

Також  компанія  «ФРІТАЙМ-2010» завершила роботи по реконструкції і нового будівництва котелень комплексів у м.Києві, Чернігівській та Київській обл., які були введені в експлуатацію в 2015-2016 рр.

Успішна робота нашого холдингу і його сталий розвиток вимагає постійної роботи над власним розвитком, вдосконалення виробництва, безперервного контролю за дотриманням якості продукції та найсуворішого дотримання термінів поставок.

Колектив підприємства веде копітку роботу по впровадженню нових технічних рішень, стежить за технологічними нововведеннями і регулярним оновленням техніки. Якісне обладнання і високопрофесійний штат дають нам можливість випускати готовий продукт високої якості, що має всі необхідні документи (сертифікат якості, акти лабораторних досліджень, технічні умови),  які повністю відповідають європейським нормам і вимогам найвибагливіших споживачів.

Паливні гранули (деревні пелети) не є єдиною нашою спеціалізацією. В групу наших компаній входить ТОВ «Екобіотек-Україна» , яка займає провідні позиції на українському ринку соняшникової олії, охоплюючи як процес виробництва, так і процес реалізації продукту.