Сертифікати Якості

enama2 (1)
enama (1)
vuvod_prod
vuvod

Сертифікування виробленого пеллетного палива є запорукою його успішної реалізації. Діюча з 2010 року сертифікація пелет ENplus А2 дозволяє гарантувати дотримання наступних стандартів якості при випуску продукції:

  • насипна щільність;
  • кількість пилу, що утворюється в насипному об’ємі після транспортування;
  • діаметр гранул;
  • теплота згоряння;
  • зольність;
  • вологість;
  • граничні концентрації металів, азоту, хлору і сірки;
  • температура плавлення золи.

Все європейське опалювальне обладнання забезпечується технічними паспортами, що вказують параметри біопалива для досягнення максимально можливого ККД. Нерідкі випадки, коли винуватцем виходу з ладу пелетних котлів був постачальник пеллетного палива. Саме тому найпильнішу увагу споживачі звертають на якість деревних гранул.

Компанія «ФРІТАЙМ-2010» застосовує для пеллетного виробництва екологічно чисту сировина, що постачається за договорами з державних лісових господарств України. Це дає нам можливість не тільки гарантувати стабільність якісних показників, а й давати гарантії стабільності поставляються обсягів продукції. Такий варіант співпраці зумовлює беззастережне виконання наших зобов’язань перед контрагентами.

Кожна випущена партія наших деревних гранул відповідає спеціально розробленим і затвердженим технічним умовам ТУ У 38.1-37406026-001: 2014, що робить наші пелети конкурентоспроможними як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Зольність наших пелет знаходиться в межах 1%, що дозволяє використовувати їх для опалення приватних будинків.

В грудні 2020 р. ТОВ «ФРІТАЙМ-2010» отримало міжнародний сертифікат якості ENplus A1 и А2 (ID: UA 023)

Наявність сертифікату відповідності від українського представництва найбільшої в світі швейцарської інспекційної групи компаній «SGS», що є безперечним лідером світового рівня в галузі надання послуг з глобальної експертизи, контролю, проведення випробувань та видачу сертифікатів гарантує відповідність наших деревних гранул міжнародним нормативам і стандартам якості.

Не менше значення для успішної реалізації наших деревних гранул має наявність гігієнічного сертифіката, виданого санітарно-епідеміологічною службою України на підставі проведеної в лабораторних умовах експертизи. Гігієнічний сертифікат (санітарно-епідеміологічний сертифікат, висновок санепідекспертизи) гарантує безпеку реалізованих пелет для життя і здоров’я людини. Цей документ видається на підставі результатів, отриманих на підставі детальних досліджень (санітарно-хімічного, токсикологічного, мікробіологічного радіологічного, фізико-хімічного аналізу). Найбільшу увагу експертизи було приділено відповідності гігієнічним нормативам ГН 6.6.1.120-2005 параметрів питомої активності містяться в пеллетах радіонуклідів цезію (Cs 137) і стронцію (Sr 90).

Наявність сертифікатів відповідності дає нам можливість гарантувати високі показники поставляється пеллетного палива і повну безпеку наших пелет для життя і здоров’я людей.