Теплогенерація

 

З метою мінімізувати ризики перебоїв чи обмеження постачання природного газу, та досягнення суттєвої економії вартості теплової енергії, пропонуємо розглянути варіант по переходу з традиційного природного газу на альтернативне деревне паливо, шляхом облаштування теплогенеруючого устаткування під використання альтернативних видів палива.

Теплогенераційна установка здатна повністю забезпечити потреби споживача тепловою енергією та дасть можливість економії від 10 % вартості тарифів.

Наша компанія за власні кошти здійснює будівництво, комплектацію та подальшу експлуатацію котельні на пелетах. Поставка технологічного пару/теплової енергії для споживача здійснюється на підставі договору про постачання теплової енергії (наші власні виробничі потужності по виготовленню деревних паливних гранул є гарантією якості палива та безперебійності поставок, що гарантує стабільну роботу котельного обладнання і як наслідок- стабільність постачання теплової енергії споживачу).

 
Крім того, подача альтернативного тепла фактично усуне ризики, пов’язані з загрозою часткового обмеження чи тимчасового припинення постачання природного газу.

Одним із останніх наших проектів є перехід котельні ТОВ «Екобіотек-Україна» з газу на використання лушпиння соняшника.

Традиційні види палива з кожним роком дорожчають, що підвищує актуальність застосування для цілей теплогенерації альтернативних, біологічно чистих видів палива. Завдяки своїм високим показникам ККД і екологічності опалювальні котли на пеллетах сьогодні є найвигіднішим об’єктом для інвестування.

Продаж тепла невеликих або великих котелень на даний момент окупає інвестиції, вкладені в їх споруду, в середньому вже через 2,5-3 роки. Завдяки високим показникам надійності і автономності роботи теплогенерація на твердому біопаливі є одним з найперспективніших сегментів ринку теплової енергії. Ціни на енергоносії диктують високі тарифи для населення на споживання гарячої води і пари, що робить застосування сучасних модульних котелень найбільш вигідним вкладенням коштів.

Теплогенерація на сьогоднішній день є процесом повністю автоматизованим. Блокові котельні модульного типу легко забезпечать опалення як приватного будинку, так і великого промислового підприємства. Завдяки широкому діапазону потужностей пелетних котлів у споживачів «зеленого тепла» є можливість замовити готове до монтажу рішення. 1 кг пеллет при повному згорянні дає 4500 ккал теплової енергії, що дозволяє швидко розрахувати необхідну потужність придбаного устаткування.

Унікальне паливо у вигляді деревних гранул дає можливість автоматизованої роботи котелень блочного типу і гарантує їх високий тепловий потенціал. Об’єднання кількох таких об’єктів забезпечує теплом або парою великі об’єкти, серед яких можуть бути як великі промислові підприємства, так і цілі селища.

Поставка пара модульної парової котельні на пеллетах – це ідеальний варіант для великих і дрібних підприємств, а також зацікавлених приватних осіб. Завдяки невеликій вазі і компактності устаткування досягається висока універсальність його розміщення, що дозволяє істотно знизити втрати тепла при транспортуванні теплоносія по паропроводах внаслідок їх малої довжини. Генерація пари виробляється в сучасних надійних котлах з високим ККД, автоматизована система управління зводить до мінімуму участь людини. Застосування пелет в якості палива збільшує продуктивність і безпеку експлуатації парових котелень модульно-блокового типу.

Генерація тепла в модульних котелень відбувається в процесі згоряння в топці пелет. Можливість монтажу таких об’єктів в заводських умовах робить їх унікальними. Універсальність розміщення сучасного теплогенеруючого обладнання робить можливим застосування як окремо розташованих модульних котелень, так і прибудованого, а також вбудованого їх типів.

Перевагою модульних котелень на пеллетах є відсутність прив’язки до газотранспортних систем, невеликі габаритні розміри (які передбачають легку транспортування за допомогою автомобільного або залізничного транспорту) і легкість обслуговування. Можливість віддаленого контролю за допомогою автоматизованих систем управління або навіть СМС-повідомлень роблять застосування пелетних твердопаливних котелень вигідним у всіх відносинах.

Постачання тепла за зниженими цінами (пов’язаних з невисокою вартістю модульного обладнання і палива до нього) має велику актуальність в умовах високої вартості продукції централізованих джерел теплопостачання.

Блочно-модульні котельні, які застосовують в якості палива пелети – ідеальний варіант для забезпечення автономного опалення, що дозволяє не тільки знизити залежність від сезонного характеру теплоподачі і цін на основні енергоносії, а й повністю виключити ризик перебоїв, пов’язаних з аваріями в мережах.