VIII Міжнародна спеціалізована виставка енергоефективність.  Відновлювана енергетика


10-13 листопада 2015

(Відновлювальна енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК)

VIII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність.  ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА -2015»- ключова подія на території України в сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м.Києві 10 -13 листопада 2015 року на найбільшому в Україні міжнародної виставковому майданчику.

ОРГАНІЗАТОР:

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

СПІВОРГАНІЗАТОР:

ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Ділова програма супутніх заходів включає Міжнародний інвестиційний бізнес — форум з питань енергоефективності та альтернативної енергетики, а також конференції, семінари, презентації, круглі столи.

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії та «зелених» проектів і має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. Маючи функціональні завдання, спрямовані на реалізацію державної Програми підвищення енергоефективності економіки, широке впровадження чистих технологій в Україні і консолідацію учасників ринку відновлюваної енергетики, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження проводить єдиний в Україні професійний захід у цьому напряму. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезну зацікавленість у професійного товариства, інвесторів і широкого кола фахівців.

Місце проведення:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,

Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Павільйон №2

Стенд ТОВ «Солід Теплоенерго» — сектор «С», ряд 9, місце 4

Робота виставки для відвідувачів:

10-12 листопада: з 10:00 до 16:30

13 листопада: з 10:00 до 15:30

Контакти:

Тел./факс:

 

 

+38 (044) 569-87-01

+38 (044) 569-87-02

E-mail: (hidden)

Без категории

Коментарі вимкнені